امروز برابر است با :1403-03-26

پیشروترین تولید کننده سیستم های اطفاء حریق جهان

   زمان مطالعه تقریبی 2 دقیقه

سال 1866 بود که یوهان روزنباور گروه آتش نشانی داوطلبانه “لینز” را تاسیس کرد و شروع به فروش تجهیزات اولیه آتش نشانی کرد. در این مدت زمان 150 سال این کمپانی توانسته به عنوان برندی پیشرو در فناوری و منابع آتش نشانی تبدیل شود.

کمپانی Rosenbauer  در حال حاضر 14 مرکز تولید تجهیزات ایمنی و آتش سوزی در دنیا دارد. همین امر سبب شده تا آن را به یکی از تولید کننده های موفق و مطرح در دنیا تبدیل کرده است. تیم روزنباور Rosenbauer از مبتکران و مخترعانی تشکیل شده است که هدف آن ها، ایمن نگه داشتن کسانی است که از جان و مال مردم محافظت می کنند. خودرو های آتش نشانی روزنباور نیز در 11 مکان در دنیا در حال تولید است که سه مورد از آن ها در آمریکای شمالی واقع شده است.

امروزه روزنباور یکی از برترین برندهای تجهیزات خودرو آتش نشانی در جهان می باشد.

هر دستگاه و تجهیزاتی که تولید می شود توسط کارشناسان متخصص زیر نظر گرفته می شود تا با بهترین کیفیت و استانداردها را داشته باشد. جالب است بدانید که بسیاری از کارکنان در این کمپانی اتریشی، خود آتش نشان های با تجربه ای هستند. همین عامل باعث می شود تا محصول نهایی از هر نظر بهترین کیفیت را داشته باشد.

استفاده از مهندسین و افراد متخصص در زمینه طراحی و ساخت باعث می شود تا یک حس اطمینان در محصولات روزنباور شکل گیرد. این اطمینان باعث می شود تا آتش نشانان نیز در عملیات با اطمینان بیشتری از خودرو و تجهیزات استفاده کنند.

روزنباور در تلاش است تا مطمئن ترین، ایمن ترین، نوآورانه ترین و مقرون به صرفه ترین خودروها و تجهیزات آتش نشانی ممکن را در اختیار آتش نشانان قرار دهد که موفق هم شده است. از دلایل این موفقیت نیز می توان به بهبود مستمر کیفیت از طریق سرمایه گذاری تولید، پرسنل و سیستم ها اشاره کرد.

گواهینامه ISO 9001:2015

ISO 9001 یک استاندارد بین المللی است که الزامات یک سیستم مدیریت کیفیت QMS را مشخص می کند. این استاندار را کمپانی هایی می توانند دریافت کنند که به طور مداوم محصولات و خدماتی را ارائه دادند که نیازهای مشتریان را برطرف نموده اند که Rosenbauer از جمله این کمپانی ها است.

سایا نیوز

2 یک پینگ

  1. پینگ بک: مهندس حریق کیست؟ - سایا نیوز | مجله خبری

  2. پینگ بک: سیستم اطفاء حریق اسپرینکلر - سایا نیوز | مجله خبری

2 یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *